W piątek 31 marca w Centrum Działań Twórczych w Lubinie organizuje kilka ciekawych i inspirujących zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych w klimacie nadchodzących świąt i wiosny. Będą wianki, palmy wielkanocne i pisanki. Pod okiem instruktorów powstaną na pewno nietuzinkowe ozdoby świąteczne.

Uczestnicy będą pracować nad ozdobami i własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności manualnych, wszystkie materiały zapewnia CDT, wykonane prace uczestnicy zabiorą do domów.

– EKOWIANKI – 17.00-19.00, warsztaty dla młodzieży, dorosłych i rodzin
Samodzielne stworzenie nietuzinkowej dekoracji wnętrza z gałęzi, mchu chrobotka, suszu egzotycznego i innych elementów to niesamowita dawka relaksu i kontakt z naturą a przy okazji doskonała aktywna rozrywka w gronie przyjaciół. Każdy uczestnik opuszcza warsztaty z własnoręcznie wyplecionym wiankiem – ozdobą drzwi lub na świąteczny stół.

– PALMY WIELKANOCNE, I grupa – 17.00, II grupa – 18.00, warsztaty dla dzieci od 6 lat
Palma wielkanocna to ważny element towarzyszący obchodom Świat Wielkanocnych. To symbol odradzającego się życia. Najpiękniej prezentują się oczywiście te wykonane własnoręcznie! Zapraszamy dzieci na warsztaty, podczas których wykonają własną palmę z papieru.

– PISANKI DECOUPAGE, 17.00-19.00, warsztaty dla dzieci od 10 lat, młodzieży i dorosłych
Jeśli szukacie pomysłu na oryginalną i modną ozdobę wielkanocną do domu, to koniecznie weźcie udział w warsztatach techniką decoupage. Styropianowe jajka ozdabiać będziemy przy użyciu serwetek, farb, lakieru. Prosta i efektowna technika!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Koszt udziału to 10 zł za warsztaty. Zapisy są możliwe telefonicznie i mailowo.
kontakt@cdt.lubin.pl, 767 560 015

Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w wiosennej sesji fotograficznej i zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcie.

Poprzedni artykułW Fundacji Brata Alberta już święta. Kup stroik – FOTO
Następny artykułWyniki KGHM za 2022 są dobre. Jest zysk