Kurczaczki, palmy, kolorowe jajka wielkanocne i mnóstwo stroików – to wachlarz ozdób przygotowywanych przez niepełnosprawnych z Fundacji Brata Alberta. Prace są już do nabycie i jak zwykle cieszą się ogromną popularnością.

Są nietuzinkowe, niepowtarzalne i wykonane od serca, a do tego ich cena jest mocno konkurencyjna do tych, w marketach i kwiaciarniach. Stroiki w wykonaniu niepełnosprawnych z placówek Fundacji Brata Alberta już można kupować.

– Wszystko, co przygotowujemy schodzi i rozchodzi się jak świeże bułeczki. Teraz oczywiście palmy wielkanocne cieszą się popularnością. Uczestnicy, za środki pozyskane ze sprzedaży tych prac, pojadą na wycieczkę nad morze. Te stroiki są niepowtarzalne tak samo, jak i my jesteśmy niepowtarzalni. Każdy wykonuje ozdoby indywidualnie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że te prace trafiają do wielu domów. W ten sposób czujemy się, jakbyśmy byli z lubinianami podczas świąt. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 10.000 do 18.00 przy ulicy Odrodzenia. Będziemy też w kościele św. Wojciecha dwie ostatnie niedziele przed świętami – mówi Monika Tomko-Klubek, kierownik Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach, WTZ Przytulisko i świetlica terapeutyczna.

Poprzedni artykułBiegi, przekąski, licytacje – dla Gai w Bolanowie – FOTO
Następny artykułZrób sam ozdoby wielkanocne. Warsztaty już 31 marca