Centrum Kultury “Muza” w Lubinie zaprasza na “Kości zostały rzucone”. To będzie 18.weekend z grami bez prądu. Atrakcje rozpoczną się już w piątkowy wieczór i noc. Na uczestników czeka 250 gier planszowych.

Od piątku 3 lutego do niedzieli 5 lutego w CK Muza w Lubinie będzie można zagrać w gry planszowe, bitewne, RPG i karciane. Do dyspozycji będzie ponad 250 nowoczesnych gier planszowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia.

W razie wątpliwości, członkowie Lubińskiego Klubu Fantastyki “Ostatnie Przymierze” wytłumaczą zasady i pomogą wybrać grę. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Harmonogram:
piątek, 3 lutego 2023 – 19:00 – 01:00 (w nocy)
sobota, 4 lutego 2023 – 12:00 – 19:00
niedziela, 5 lutego 2023 – 12:00 – 18:00

Formuła weekendu z grami bez prądu świetnie się sprawdziła, tak więc będziemy ją kontynuować. Będą więc na Was czekać gry planszowe, bitewne, RPG i karciane oraz warsztaty. Szczegóły będą pojawiać się z czasem. Oprócz sali Błękitnej część wydarzeń będzie odbywać się w sali konferencyjnej. Będą gry fabularne. Przygotowaliśmy dla w sumie 5 sesji – D&D, Honor & Krew, Legend Pięciu Kręgów, Deadlands i Opowieści Baśniomistrza. Zapraszamy do zapisów na sesje RPG: https://forms.gle/UcaWRzbJp5rmHTJc8 Do dyspozycji będzie też ponad 250 nowoczesnych gier planszowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia. W razie wątpliwości, wytłumaczymy zasady i pomożemy wybrać grę. Będziecie mogli wziąć udział w wyzwaniu planszówkowym i turnieju Sagrady (1 z 4 tegorocznych turniejów ligowych z motywem kostkowym). https://www.facebook.com/events/578149607502117
W naszym klubie aktywnie gra się m.in. w WH40k, Kill Team, Conquest, Bolt Action czy X-Winga, do tego mamy kilka bardziej niszowych systemów i informują organizatorzy.

W sobotę od 12 do 15 odbędą się warsztaty malowania figurek. – Jeśli nie macie figurki do malowania, nie przejmujcie się – mamy wszystko, czego będziecie potrzebować, z figurkami włącznie – dodają organizatorzy.

Poprzedni artykułOddaj krew do piątku, zgarnij bilet na mecz
Następny artykułKGHM zaprasza na Rodzinne Sportowe Soboty