Policjanci z Lubina odzyskali trzy utracone samochody marki Audi, Mercedes i Fiat. Jeden z nich został skradziony na terenie Czech, dwa pozostałe w Lubinie i we Wrocławiu. Po przeprowadzeniu ich oględzin auta zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu i wkrótce zostaną przekazane osobom upoważnionym do ich odbioru.

 

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej w wyniku pracy operacyjnej, dobrej współpracy z innymi służbami i rozpoznaniu w terenie odzyskali trzy skradzione samochody.

– Jak ustalili funkcjonariusze, Fiat Ducato o wartości około 30 tysięcy złotych, został skradziony na terenie Czech. Sprawca porzucił auto w lesie. Kolejny samochód, tym razem marki Mercedes, przestępcy skradli we Wrocławiu. Pojazd marki Audi został skradziony w Lubinie. Po ujawnieniu pojazdów będących w zainteresowaniu funkcjonariuszy zostały przeprowadzone oględziny, a następnie zabezpieczone na policyjnym parkingu. Wkrótce wrócą do właścicieli – informuje asp. szt. Sylwia Serafin.

Poprzedni artykułJest wystawa, będzie nowa ścieżka w lubińskim zoo
Następny artykułAutem dostawczym potrącił pieszego