16.3 C
Lubin
wtorek, 28 maja 2024 18:25:58
Strona główna ! Promowane Choinka udekorowana

Choinka udekorowana

1597
0

Wczoraj przed południem polkowicki ratusz tętnił dziecięcym gwarem. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach wzięli udział w ubieraniu żywej choinki, która znajduje się w holu urzędu. W jej dekorowaniu pomagał także burmistrz Polkowic.

Jeśli ubieranie choinki, to nie mogło obyć się bez śpiewania świątecznych piosenek. Głośne śpiewy dzieci towarzyszyły przy zawieszaniu papierowych łańcuchów, aniołków, bałwanków, bombek, anielskich skrzydełek oraz gwiazdek

– Do świąt zostało kilka dni, najwyższy więc czas, aby ozdobić bożonarodzeniowe drzewko w ratuszu. Przystrajanie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji świąt Bożego Narodzenia – mówi Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic. Dziękuję dzieciom za własnoręcznie wykonane ozdoby, które nadają naszej choince wyjątkowy wygląd – podkreśla.

– Dziękuję za zaangażowanie wszystkim uczniom i wychowawcom klas 0-3. To oni przygotowali te przepiękne ozdoby. Choinka ma niepowtarzalny wygląd. Pięknie przystrojone drzewko przez uczniów klasy 2a, można podziwiać na parterze budynku urzędu, do czego serdecznie zapraszam – mówi Adriana Ciupka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach.

Teraz choinka cieszy oko wszystkich bywalców polkowickiego ratusza i umila czas oczekiwania na święta.

Poprzedni artykułPłomień pojednania w Polkowicach
Następny artykułRenifery, barszcz z uszkami i stroiki od ZS 2 – FOTO
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com