11.6 C
Lubin
czwartek, 5 października 2023 04:22:39
Strona główna ! Promowane Koleją do Polkowic

Koleją do Polkowic

410
0

Budowa Kolei Aglomeracyjnej Zagłębia Miedziowego jest złożoną inwestycją, która dotyczy wszystkich mieszkańców gminy Polkowice. Na tym etapie prac nad dokumentacją projektową mamy wpływ na to, którędy będzie ona przebiegać. 

– Drodzy mieszkańcy, w całym regionie trwają konsultacje społeczne w sprawie budowy Kolei Aglomeracyjnej Zagłębia Miedziowego. Jest to niezwykle ważny moment dla naszego samorządu, który zaważy na tym, jak będzie wyglądać i rozwijać się nasza gmina. Kolej to przyszłość, rozwój i możliwości. Kolej to nasze okno na świat. Dlatego też gorąco zachęcam wszystkich państwa do wyrażenia swojego zdania na temat kolejowej przyszłości naszej gminy – zachęca Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic. -Ostatnio poproszono nas o wypełnienie ankiety przygotowanej przez firmę INFRA Centrum Doradztwa – wykonawcę projektu budowy kolei. Była ona skierowana do wszystkich samorządów, których dotyczy przedsięwzięcie, a tym samym była też bardzo ogólna. Postanowiliśmy precyzyjniej wskazać mieszkańcom naszej gminy, jakie szanse i zagrożenia dla naszego samorządu niosą za sobą poszczególne propozycje. Wyniki tej ankiety będą dla nas dodatkowym argumentem w dyskusji nad wyborem najlepszego wariantu – dodaje.

 

Poprzedni artykułEnergia elektryczna, chłód i ciepło z innowacyjnego rozwiązania KGHM
Następny artykułOddali hołd Sybirakom
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com