Sąsiedzkie miasto, jakim jest Legnica wcześniej niż Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie chce dać frajdę mieszkańcom Zagłębia Miedziowego. Już 14 maja w sobotę organizatorzy zapraszają do AquaFun-u. Zabawa w wodzie może być świetnym relaksem, a ceny są zachęcające.

Dobiegają końca prace związane z uruchomieniem Letniego Parku Wodnego AquaFun Legnica przy ul. Stromej w Legnicy. Otwarcie zaplanowane jest na 14 maja. Do zakończenia roku szkolnego AquaFun Legnica będzie czynny w weekendy w godz. 12.00 – 18.00. Przedsezonowa cena promocyjna wynosi – 12 zł.

W sezonie wakacyjnym od 24 czerwca ceny biletów będą wynosić: poniedziałek-piątek – całodniowy (10 godzin) 18 zł, od godz. 16.00 – 12 zł, sobota- niedziela – 20 zł
Woda w każdej z niecek basenowych będzie przyjemnie ciepła od 26 do nawet 30 stopni. Adrenalinę podniesie szus ślizgawkami. Pobyt uprzyjemnią tryskające wodą kwiaty, wiaderka, jeżyki i inne atrakcje na wodnym placu zabaw.

Istnieje możliwość wypożyczenia leżaków w cenie 10 zł oraz depozyty 5 zł . W programie są też całodzienne animacje, weekendy tematyczne, nauka pływania, szeroka oferta gastronomiczna jak w ubiegłym sezonie – pyszne dania typu fast-food, obiady domowe. Nowością będzie sushi Rolka oraz desery lodowe i gofry.

Inf/fot. Urząd Miasta Legnica

Poprzedni artykułWyniki KGHM za I kwartał – same dobre wieści
Następny artykułZ okazji Dnia Hutnika zwiedzali hutę – FOTO