19 maja będzie miał miejsce wykład w ramach projektu „W depresji nie jesteś sam”, który dzięki wsparciu KGHM Polska Miedź S.A. realizuje w Lubinie Stowarzyszenie PAX i Specjalistyczna Poradnia im. Joanny Beretty Molla. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny , ale należy zgłosić swój udział. To jeden z wielu elementów szeregu działań nastawionych na pomoc mieszkańcom z uporaniem się z problemami stresu i depresji.

Zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia w ramach programu profilaktyki depresji “W depresji nie jesteś sam” wraz ze Stowarzyszeniem PAX w Lubinie – mówi Agata Szymkowiak, dyrektor Specjalistycznej Poradni Rodzinnej im. św. Beretty Molla w Lubinie.

– Przed nami wykład 19 maja o 18:30. Nadal mamy jeszcze miejsca więc wciąż zachęcam do udziału. Będzie to wykład dr Beaty Bochni “Depresja u nastolatków – zrozumieć i towarzyszyć” adresowany do rodziców i opiekunów, a także nauczycieli dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat. Drugie spotkanie to wykład pani Aleksandry Bukszy “Nasze emocje, nasze wartości – w poszukiwaniu sensu życia i motywacji”. Wydarzenie jest dla każdego, kto czuje, że w codziennej gonitwie umyka mu to, co w życiu ważne, każdego, kto doświadcza trudnych emocji. Ten wykład odbędzie się 13 czerwca, o 18:30. Oba spotkania odbędą się w sali teatralnej parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lubinie. Udział w zajęciach jest bezpłatny – dodaje dyrektor Szymkowiak.

Wykłady odbywają się w ramach programu profilaktyki depresji wspieranego finansowo przez KGHM Polska Miedź.

Ale to nie koniec atrakcji, bo już 21 maja odbędą się odstresowujące warsztaty z rękodzieła, wykonywanego techniką decoupage, w ramach projektu “Stres – stop”, realizowanego przez nas we współpracy ze Stowarzyszeniem PAX.

– Warsztaty będą wyjątkowe, bo integracyjne. Zaprosiliśmy na nie gości z Ukrainy oraz osoby tłumaczące, aby integracja była realna i komfortowa dla wszystkich. Na te zajęcia zapraszamy osoby dorosłe bądź osoby dorosłe z dziećmi od 6 roku życia. Zapewniamy wszelkie materiały i dobrą atmosferę. Spotkanie jest bezpłatne, ponieważ projekt “Stres stop” wspiera KGHM Polska Miedź, zaś zapisy odbywają się telefonicznie – dodaje Agata Szymkowiak.

Zapisy na warsztaty i na udział w wykładach są możliwe pod numerem telefonu 697 672 275.

Poprzedni artykułOgłoszenie wójta Wądroże Wielkie
Następny artykułSrebro od KGHM dla mistrzów sztuki złotniczej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę