Znowu pojawia się szansa, by dojrzali mieszkańcy Lubina i okolic zdobyli nowe wykształcenie. Na terenie Zagłębia Miedziowego jeśli mowa o mężczyznach wciąż najatrakcyjniejsze są kwalifikacje związane z KGHM Polska Miedź S.A. Od marca znowu można je nabyć w Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr w Lubinie.

Zawód górnik, elektryk i technik elektryk, to nowe możliwości, jakie od marca mają ci, którzy chcą zdobyć wykształcenie w tym kierunku.

– Wiemy, jak ciężko godzi się pracę, naukę i życie rodzinne. Zdobywanie zawodu w dorosłym życiu jest dużym wyzwaniem. Słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych w Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr to robią, bo widzą w tym szansę na rozwój i atrakcyjniejszą pracę. Doceniamy ich wytrwałość i mobilizację. Sekretariat Szkół dla dorosłych bardzo się stara, by zajęcia, w których uczestniczą kształcący się weekendowo dorośli przebiegały najsprawniej i były prowadzone przez prawdziwych zawodowców. Dla nas, dla MCKK jest satysfakcją, że mamy naprawdę wysoką zdawalność egzaminów zawodowych, a nasi absolwenci i słuchacze osiągają sukcesy zawodowe i awanse – mówi Iwona Optołowicz z MCKK w Lubinie.

KKZ, czyli kwalifikacyjne kursy zawodowe powadzone są w MCKK w trybie weekendowym.
Od marca 2022 ruszają kursy w zawodzie górnik, elektryk i technik elektryk dla osób posiadających już zawód elektryka. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 665 444 472 lub mailowo pisząc na adres szkoły@mckk.com.pl

Poprzedni artykułHiphopowy piątek w Lubinie – FOTO
Następny artykułMarzec w Centrum Działań Twórczych, czyli „Kultura jest kobietą”