FEATLAB NIGHT to wydarzenie, które ma na celu promowanie oraz poszerzanie kultury hip-hop jak i lokalnych raperów. Całe show ma rozpowszechnić kulturę hip-hopową, jak i wypromować lubińskich artystów. Zatem 18 lutego w studio FEATLAB oraz w klubie „Beatka” sporo będzie się działo.

 

Pierwsza część imprezy rozpocznie się już o godzinie 12.00 w piątek 18 lutego, ale jak zapewniają organizatorzy można przybyć już 10.00. FEATLAB STUDIO mieści się przy Armii krajowej 10, na III piętrze.

– Przewidziano sporo atrakcji. Będzie konkurs polegający na tym, że każdy zainteresowany będzie mógł za darmo nagrać do utworu od 4 do 8 wersów. Będzie to podczas nagrywania filmowane, by z nagrań powstał klip do utworu. Możliwość nagrania jest dostępna od godziny 10 do 16. Z wszystkich ujęć wybierzemy najlepsze zwrotki. Na facebooku i na instagramie można zobaczyć kawałek utworu, który będzie nagrywany podczas piątkowego wydarzenia. Zorganizujemy też turniej gry FIFA, w którym nagrodami są pieniądze, wlepki, płyty, jak i rabaty w sklepie FEATSHOP.PL – informuje Kamil Góral “Girson”, założyciel FEATLAB, organizator imprezy “FEATLAB NIGHT”.

Druga część odbędzie się w Klubie BEATKA przy ul. Karkonoskiej 1, w Lubinie. Na scenie pojawią się GRUBAS WZW, GIRSON oraz dwóch artystów z Warszawy FENIKS i DZIKU Wstęp na koncert w klubie  to koszt 20 złotych, z czego każde 5 zł trafi do puszki dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Lubin.

fot./inf. Damian Mielczarek 

Poprzedni artykułEmeryci z ZG Lubin dostaną mniej za deputat o 1200 zł
Następny artykułKlub Help, czyli pomoc w nauce dla dzieci z rodzin zastępczych