Kolejny raz SM Przylesie z Lubina wsparła działania charytatywne prowadzone przez Fundację SOL. Wcześniej dla oddziału covidowego, tym razem dla lubińskiego hospicjum pracownicy spółdzielni zorganizowali zbiórkę i zakupili niezbędne przedmioty.

Woda niegazowana, chusteczki nawilżane, kremy na odleżyny – to główne dary, jakie dzięki szybkiej zbiórce przeprowadzonej wśród pracowników SM Przylesie udało się przekazać do lubińskiego hospicjum. Akcję zorganizowała Fundacja SOL z Lubina, która od lat działa charytatywnie na rzecz chorych i potrzebujących.

– Za każdym razem są otwarci i gotowi do pomocy. Pierwszy raz z spytałam w SM Przylesie, czy mogliby pomóc w zbiórce na oddział covidowy. Potrzebne były rzeczy pierwszej pomocy, czyli żele pod prysznic, chusteczki nawilżane, kremy na odleżyny, wody mineralne. Przygotowali nam wszystko w kilka dni. Wszyscy pracownicy zrobili zrzutkę począwszy od zarządu, kierownictwa poprzez zwykłych pracowników. Wtedy też powiedzieli, że gdy tylko będziemy potrzebowali pomocy, są gotowi. Teraz po raz kolejny nas wsparli w zbiórce na rzecz hospicjum – podkreśla Sylwia Wołowska, wiceprezes Fundacji SOL.

Poprzedni artykułKochają motoryzację, ale kochają też pomagać – driftowe show dla Jerzyka
Następny artykułWybuch gazu w Ścinawie. Są poszkodowani