Konkursy na najgłośniejszy wydech, najgłośniejszy caraudio, pokazy driftów, możliwość jazdy w drift taxi – wszystko to podczas charytatywnej imprezy organizowanej na rzecz Jerzyka. Organizatorem sobotniej ( 13 listopada) imprezy jest formacja Low Silesia.

Miłośnicy pojazdów i motoryzacji z Low Silesia postanowili wesprzeć chorego chłopca. Z myślą o zbiórce jak największej kwoty na leczenie dziecka w sobotę 13 listopada od godziny 10:00 będzie miała miejsce akcja „Charytatywnie dla Jerzyka- zakończenie sezonu Low Silesia”.

Wydarzenie odbędzie się w opuszczonej hali Biedronki przy Skłodowskiej 97. Wstęp teoretycznie jest darmowy, ale każdy kto przyjedzie proszony będzie o podarowanie choćby 20 zł do puszki. Wszystkie pieniądze zebrane podczas imprezy przeznaczone będą na leczenie chłopca.

Przewidziano sporo licytacji na różne atrakcje i usługi nie tylko motoryzacyjne, w tym m.in. możliwość udziału w drfitf taxi ( 30 zł za 3 okrążenia), wymianę opon, posiłki w Chata Bida w Lubinie, Vouchery od Salonik Spa Ewa Kołodziej na usługi beauty, bony od wakacje.pl czy też vouchery na serwis klimatyzacji samochodowej z ozonowaniem, diagnostykę komputerową, czy przegląd okresowy pojazdu od Pro-Serwis oraz wiele, wiele innych.

Wjazd na imprezę rozpocznie się od 10:00. Wydarzenia będą miały miejsce do 18:30.

 

Poprzedni artykułHonorowe odznaczenia dla pielęgniarek
Następny artykułPomoc dla hospicjum od SM Przylesie i Fundacji SOL