Było aktywnie, wesoło i bardzo sportowo – Unikatowy Piknik Rodzinny w Unikatonii w Lubinie przyciągnął naprawdę niespodziewaną liczbę lubinian. Imprezę poprowadzili Irek Kuraś i Tyberiusz Kowalczyk znani z ogólnopolskiej sceny strongmani.

Każdy, kto chciał spróbować swoich sił w konkursach, jakie przygotowano podczas Unikatowego Pikniku Rodzinnego w niedzielę 5 września w Unikatonii w Lubinie.

– Zależało nam na tym, by niedzielę spędzić w sposób nietypowy i udało się. Atmosfera jest bardzo gorąca, jest dużo dobrej energii i mnóstwo uśmiechów. To dopiero początek ciągu takich wydarzeń. Ten piknik jest pierwszy, ale nie ostatni – mówi Kamila Mazurek prezes zarządu Unikatonia Concept SPA w Lubinie.

Konkursy, jakie przygotowano dostosowano zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Było m.in. dźwiganie walizek, siłowanie na rękę, przeciąganie liny czy utrzymywanie ciężarów w górze. Każdy otrzymał nagrody. Organizatorzy zadbali o ciepłe posiłki i wiele atrakcji dla dzieci. Ratownicy z HDK Maltański Legion uczyli pierwszej pomocy, a pracownicy Unikatonii prezentowali różnorodne zabiegi pokazowe. Zadbano też o stoiska kosmetyczne dla pań oraz animacje dla dzieci.

Poprzedni artykułUzależnione dzieci z zamkniętego ośrodka dostały wsparcie z Lubina
Następny artykułTo były dożynki!