rbt

Lubińska Muza zadba o każdy weekend jesieni. Repertuar przewiduje 10 spektakli i 7 koncertów, a wszystkie w optymistycznym i rozrywkowym klimacie. Miłośnicy spektakli i koncertów znajdą sporo ciekawostek w programie XIII Jesieni Teatralnej, która w CK Muza w Lubinie rusza już 25 września. Wszystko rozpocznie się od koncertu zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”.

Jesień teatralna w CK „Muza” w Lubinie rozpocznie się koncertem zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”, których zna praktycznie cała Polska choćby z piosenki „Byłaś dla mnie wszystkim”. Tuż po tym wydarzeniu będzie miał miejsce „Babski wieczór”.

– „Babski wieczór” będzie w klimacie koleżanki Skłodowskiej. Chcemy przypomnieć naszą chemiczkę, podwójną laureatkę nagrody Nobla i bawić się z paniami po tym koncercie. Podczas Jesieni Teatralnej będziemy gościć takie nazwiska, jak Maria Pakulnic, Michał Piela, Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marietta Żukowska. Z recitalem „Mój Młynarski” będzie Jacek Bończyk. Będzie też Maciej Maleńczuk, zespół Kroke z największymi swoimi przebojami. Będą również ulubieńcy z Teatru Polskiego w Szczecinie, czyli Michał Janicki i Adam Dzieciniak w spektaklu „ Do trzech racy sztuka”. Mamy też spektakl Marcela Wiercichowskiego, który przekładaliśmy trzy razy w obsadzie m.in. Dariusz Kamys. To sztuka pod tytułem „ Porwanie” – mówi Małgorzata Życzkowska – Czesak, dyrektor CK „Muza” w Lubinie.

Dokładny repertuar Jesieni Teatralnej jest na stronie Muzy. Bilety są już w sprzedaży.

Poprzedni artykułPrzygotują do Biegu Barbórkowego
Następny artykułUzależnione dzieci z zamkniętego ośrodka dostały wsparcie z Lubina