W najbliższą niedzielę 5 września na terenach zielonych Unikatonii w Lubinie szykuje się wyjątkowy piknik dla całych rodzin. Organizatorzy zadbają o atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Będzie sporo atrakcyjnych nagród do wygrania i okazja, by aktywnie spędzić czas.

W programie zaplanowano naprawdę sporo atrakcji. Piknik rozpocznie się o godzinie 14:00. Organizatory zadbali o gości specjalnych, którzy na pewno nie rozczarują uczestników. Imprezę poprowadzą Ireneusz Kuraś i Tyberiusz Kowalczyk, strongmani znani z wielu ogólnopolskich wydarzeń.

– Wraz z Tyberiuszem Kowalczykiem przygotowaliśmy mnóstwo fajnych konkurencji zarówno rodzinnych, indywidualnych, jak i zespołowych. Przy okazji naszej imprezy wybierzemy najsilniejszego lubinianina w konkurencji uchwyt Herkulesa czy w siłowaniu na rękę. Bawimy się na terenach zielonych. Będzie sporo muzyki, kiełbaski z grilla i napoje – mówi Ireneusz Kuraś.

W programie przewidziano pokazy zabiegów kosmetycznych, masaży m.in. japoński lifting twarzy Kobido.

Na najmłodszych czekają np. dmuchańce. Pojawi się możliwość wypróbowania kosmetyków czy skorzystania z porad makijażystek związanych z marką Mary Kay. Organizatorzy zadbają również o obecność górników-ratowników ze Stowarzyszeni HDK Maltański Legion, którzy poprowadzą pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, a chętnych dokładnie poinstruują, jak ratować życie

Udział w pikniku jest bezpłatny.

Poprzedni artykułPoczta przygotowała niespodziankę dla dzieci
Następny artykułBędą zmiany w organizacji ruchu na budowanej S3 – AUDIO