KGHM świętuje z pracownikami. 11 września na stadionie w Lubinie gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej zaśpiewają dla załogi KGHM największe przeboje z lat, w których rozwijał się obchodzący w tym roku 60-lecie miedziowy gigant. Będzie Cugowski, Kukulska, Kwiatkowski i Steczkowska. Obowiązywać jednak będzie okazanie dokumentu potwierdzającego szczepienie.

 

W koncercie jubileuszowym wystąpią m.in. Krzysztof Cugowski, Natalia Kukulska i Dawid Kwiatkowski i Justyna Steczkowska. Nie zabraknie też dwóch utalentowanych raperów z KGHM Egona i Jelona, którzy otworzą całe wydarzenie. Artystów wspomagać będzie Orkiestra Kameralna pod batutą Radosława Labauha.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie oczywiście KGHM, ale historia miedziowej spółki zostanie ubarwiona przebojami muzyki rozrywkowej począwszy od lat 60-tych po współczesność.

Bilety otrzymają pracownicy KGHM, którzy będą mogli zabrać ze sobą osoby towarzyszące. Szacujemy, że na stadionie w Lubinie pojawi się ponad 8 tys. widzów.

Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu wszystkich obowiązujących w Polsce zasad sanitarnych związanych z pandemią. Przypominamy, że ze względu na wytyczne Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu limit osób niezaszczepionych, które mogą wejść na koncert to 250.

Zgodnie z regulaminem koncertu uczestnicy będą musieli mieć przy sobie dowód potwierdzający zaszczepienie przeciw COVID 19. Dokument trzeba będzie okazać służbom porządkowym.

inf. KGHM

 

 

Poprzedni artykułKoleje Dolnośląskie zatrudnią uczniów ZS 1 w Lubinie – FOTO
Następny artykułPierwsza lodówka społeczna w Lubinie – FOTO