Zagłębie Lubin S.A. zaprasza fanów już 23 lipca na wspólne świętowanie jubileuszu 75-lecia klubu na stadionie. Z tej okazji na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji, w tym biegi zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Ruszyły właśnie zapisy na te biegowe wydarzenia. Zwieńczeniem dnia będzie prezentacja pierwszego składu drużyny Zagłębia Lubin.

Cała uroczystość zacznie się 23 lipca o godzinie 17:30. Kwadrans później na start biegu jubileuszowego na 300 metrów ruszą dzieci. O godzinie 18 rozpocznie się bieg dla dorosłych wokół stadionu na dwóch dystansach – 6 km i 7,5 km.

Organizatorzy o 18:10 planują rozpocząć konkursy dla dzieci, zaś o 19:00 dla dorosłych fanów piłki nożnej. Imprezę uprzyjemnią liczne stoiska np. Kina Helios, Lubinpexu czy Volvo. Zaplanowano mnóstwo animacji dla najmłodszych. W planie obecne są również food trucki, zabytkowe auta i motory. KGHM Polska Miedź S.A. jako właściciel zaprezentuje swoją mobilną wystawę.

Prezentacja pierwsze składu zespołu rozpocznie się o 19:45. Chcąc wziąć udział w biegach, należy się zapisać w dniach 19 – 22.07 w FanShopie w Cuprum Arenie w Lubinie. Przewidziano ok. 200 pakietów startowych. 

Poprzedni artykułPolkowickie Lato Kulturalne
Następny artykułFinał drugiej edycji Szkoły Przywództwa KGHM