Basen dla najmłodszych, paintball dla dorosłych, grill, lody, konkursy, nagrody, strzelanie z łuku – to cześć atrakcji jakie mieli uczestnicy sobotniego festynu rodzinnego przygotowanego przez Związek Zawodowy Pracowników Dołowych O/ZG Lubin. W Kłopotowie bawiło się blisko 200 osób.

Po roku przerwy, po pandemicznych obostrzeniach i braku integracji członkowie Związku Zawodowego Pracowników Dołowych O/ZG Lubin w końcu mogli spotkać się na rodzinnym festynie. Spóźniony w związku z rządowymi ograniczeniami festyn z okazji Dnia Dziecka cieszył nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

– Podoba nam się. Wszystko jest super. Nic nie brakuje. Dzieci mają dużo atrakcji, nawet basen ze schłodzoną wodą. Jest naprawdę fajnie. Takie spotkania to zbliżenie dla całych rodzin. Pracujemy z kolegami wiele lat, a teraz bawimy się i jest bardzo fajnie. To świetna integracja – mówił Mariusz Nagrodzki, pracujący na podsadce w ZG Lubin.

– W tym roku po strasznym czasie pandemicznym to pierwsza taka impreza. Największą popularnością dziś cieszy się w taką pogodę basen. Są lody i chłodne napoje. Mamy wiele konkursów i wiele atrakcyjnych nagród. Każde dziecko jest dziś wynagradzane za udział w konkursach. Najważniejszą nagrodą jest tygodniowy pobyt w Holiday Resort Spa w 8-osobowym domku – dodawał Jacek Baran, członek zarządu ZZPD O/ZG Lubin.

Poprzedni artykułNagroda dla Polkowic. Zdrowy samorząd
Następny artykułSpalony dom i opony w Oborze