9 czerwca  w hali RCS w Lubinie szczepieniu przeciw COVID-19 poddały się zawodniczki MKS Zagłębie Lubin. Panie przybyły całą drużyną, choć nie towarzyszyła im trenerka Bożena Karkut, która zaszczepiła się już wcześniej. Złotka zaprosiły jednocześnie kibiców na czwartek 10 czerwca  do lubińskiego rynku, by razem uczcić zdobyte Mistrzostwo Polski i Puchar.

Stawiły się na godzinę 9:00 punktualnie całą drużyną niczym na trening czy mecz. Podopieczne Bożeny Karkut zapewniały, że cieszą się ze szczepienia, bo tylko to pomoże im wrócić do normalności i spotkać się z kibicami na meczach w kolejnym sezonie.

– Ta hala kojarzy nam się głównie z rozgrywkami, ale dziś jesteśmy tu po szczepienie i zachęcamy do tego innych. Tylko tak będziemy mogli spotkać się z kibicami podczas meczów, a bardzo ich nam brakuje – mówiła Monika Wąż bramkarka MKS Zagłębie Lubin. 

10 czerwca  w rynku w Lubinie o godzinie 18:00 szykuje się feta, na którą szczypiornistki zapraszają wszystkich kibiców. Chcą razem z nimi uczcić Mistrzostwo i Puchar Polski. 

Poprzedni artykułWymiana kopciuchów. Spotkanie z ekspertem
Następny artykułInwestycja ukończona. Jest już ścieżka rowerowa i chodnik