14 lutego, w  Walentynki o 18:00 będzie okazja, by wziąć udział w koncercie na żywo. CK Muza w Lubinie zaprasza na występ Justyny Gumiennej “Jak się wyleczyć z miłości”. Walentynkowe wydarzenie to pierwszy koncert na żywo po długiej przerwie związanej z obostrzeniami pandemicznymi. Sala widowiskowa może być wypełniona tylko do połowy. Bilety już są w sprzedaży.

20 zł – tyle kosztuje bilet na pierwszy koncert na żywo w CK Muza w Lubinie. Będzie to recital Justyny Gumiennej “Jak się wyleczyć z miłości”. Wokalistka zaprezentuje piosenki Agnieszki Osieckiej. Kasa w Muzie czynna jest codziennie od 15:00 do 19:00. Po długiej fali internetowych występów niedzielne wydarzenie będzie na pewno wyjątkową okazją do świętowania Walentynek.

Justyna Gumienna to aktorka, pedagog, lektorka. magistrantka Akademii Teatralnej w Warszawie, absolwentka Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Z teatrem związana jest od najmłodszych lat. Zadebiutowała w wieku 16 lat w Teatrze Arka, gdzie zagrała jedną z głównych ról, Mariannę, w spektaklu „Igraszki z Molierem – Świętoszek”. Aktualnie współpracuje z teatrami warszawskimi oraz wrocławskimi. Od zeszłego roku związana z teatrem w Edynburgu The Mirror of Stage Theater. Uczestniczka warsztatów ogólnopolskich i międzynarodowych. Założycielka Fundacji Zjednoczonych Artystów FuZjA.

Podczas recitalu Justynie Gumiennej akompaniuje Dorota Gumienna.

Pracownicy CK Muza przypominają, że wciąż obowiązują zasady reżimu sanitarnego, jak dezynfekcja dłoni, maseczki i tylko połowa sali do dyspozycji widzów. 

 

Poprzedni artykułCoroczna tłustoczwartkowa akcja charytatywna w KGHM
Następny artykułWalentynki w Polkowicach