Rok temu w CK Muza w Lubinie zrezygnowano z organizacji konkursu wokalnego “O Złotą Notkę”. Przyczynił się oczywiście do tego koronawirusi wszelkie obostrzenia z nim związane. W tym roku jednak organizatorzy mają już na tyle doświadczenia w działaniu podczas pandemii, że zmagania dla młodych wokalistów w ramach konkursu “O złotą Nutkę” odbędą się.

 

27. Dolnośląski Dziecięcy Konkurs Wokalny „O Złotą Nutkę” jest kierowany do uczniów szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego. Wokaliści będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych : klasy I-III i IV – VII. Udział w wokalnych zmaganiach mogą brać tylko soliści.

Uczestnicy mogą zgłosić się do konkursu indywidualnie albo przez ośrodki i domy kultury, szkoły czy stowarzyszenia kulturalne. Do konkursu nie mogą zgłosić się laureaci poprzednich edycji. Każdy, kto chce spróbować swoich sił, powinien przygotować jedną piosenkę, nagrać video z jej wykonaniem w formacie mp4, MPEG, avi bez montowania. Zapis powinien być ciągły.

W ramach zgłoszenia się do konkursu należy wypełnić kartę zgłoszenia , co ważne koniecznie należy podać autorów słów i muzyki zgłaszanych utworów. Nagranie wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 1 marca 2021 na adres: konkursy@ckmuza.pl lub dostarczyć osobiście do recepcji CK „Muza” w kopercie opisanej Konkurs „O Złotą Nutkę”. Nagranie powinno być umieszczone na nośniku typu pendrive.

CK Muza przesłuchania konkursowe zaplanowało na 9 i 10 marca. Finalistów poznamy 12 marca. Wystąpią na koncercie finałowym 20 marca, który niestety nie będzie dostępny dla publiczności w związku z obostrzeniami pandemicznymi.

fot. archiwum

Poprzedni artykułDotacja musi wrócić do budżetu gminy. Sąd wydał wyrok
Następny artykułStwórz kolaż, wygraj nagrody. Muza ogłasza nowy konkursowe