Nie ma w tym roku tradycyjnego spotkania opłatkowego, jakie zawsze odbywało się w  Warsztatach Terapii Zajęciowej “Przytulisko” przy Fundacji im. Brata Alberta. Powodem są oczywiście ograniczenia, jakie wprowadza pandemia koronawirusa i obostrzenia sanitarne. Mimo to, podopieczni “Przytuliska” nie odpuścili. Przygotowali jasełka, nagrali i zachęcają do obejrzenia ich na kanale you tube.

Rokrocznie na spotkanie opłatkowe do WTZ “Przytulisko” przybywało wielu ludzi. Przedstawiciele samorządów współpracujących z niepełnosprawnymi, darczyńcy, rodziny podopiecznych. W tym roku spotkania nie będzie, ale każdy może zobaczyć jasełka i wprowadzić się z  niepełnosprawnymi  z “Przytuliska” w świąteczny nastrój.

– Z okazji świąt Bożego Narodzenia przesyłamy Wam najlepsze życzenia. Niestety, w tym roku nie możemy spotkać się przy jednym stole. Nie możemy zatem podzielić się z wami opłatkiem, nie możemy wspólnie podziękować naszym darczyńcom i przyjaciołom, ale możemy przekazać nastrój bożonarodzeniowy, możemy, jak rokrocznie pokazać naszą twórczość teatralną.  Zapraszamy na przedstawienie ,,Jasełka 2020” wykonanie przez naszych artystów. Nagrane i nauka ról odbywały się w reżimie sanitarnym. Próby musiały odbywać się w małych grupach oraz online. Jak wyszło⁉️ ?Sami oceńcie. Mamy mały problem z głosem więc polecamy odtwarzanie na smartfonach – mówi Monika Tomko – Klubek kierownik WTZ „Przytulisko” w Lubinie.

Poniżej zamieszczamy link, pod którym można obejrzeć jasełka:

https://youtube.com/watch?v=RMel6LCXwLU&feature=s

Poprzedni artykułKolejne zupy dla medyków z oddziałów covidowych kupione
Następny artykułZawieszone pociągi międzynarodowe na Dolnym Śląsku