22 listopada w lubińskim rynku o 14:00 odbędzie się koncert wolności organizowany przez Stowarzyszenie Stop COVID Lubin. Będzie można obejrzeć występy lokalnych zespołów, ale organizatorzy czekają jeszcze na ostateczne potwierdzenie, które kapele wystąpią. Ma być poczęstunek, dobra herbata i miła atmosfera.

Imprezę poprowadzi Rafała “Belushi” Ratajczak z formacji Świnka Halinka. Inicjatorami wydarzenia są działacze ze Stowarzyszenia STOP COVID Lubin. Koncert wolności jest dedykowany tym, którzy mają już dość siedzenia w domu.

Jutro w Lubinie organizujemy sobie taki koncert wolności. Tak to nazwaliśmy. Zapraszamy tych, którzy mają już dość siedzenia w domach, by wyszli na rynek. Będzie ładna pogoda. Planujemy poczęstunek i dobrą herbatę. Pobawimy się przy dobrej muzyce oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Mamy jedną niespodziankę, która ludzie zobaczą, jak przyjdą. To młody talent z Lubina o sławie już międzynarodowej, a co będzie dalej? Zobaczymy, bo wysłaliśmy propozycje i zaproszenia kilku miejscowych kapel. Z racji tego, że jest to robione spontanicznie i na szybko, inaczej tego nie możemy zrobić, bo są pewne obostrzenia. Może się uda, ze będzie więcej atrakcji, a może skończy się na tym, o czym teraz mówię. Nie wiemy. Po prostu zapraszamy wszystkich na spędzenie chwil w miłej atmosferze – mówi jeden z organizatorów. 

Organizatorzy przypominają o zachowaniu wymogów zgodnych z reżimem sanitarnym.

fot. archiwum

Poprzedni artykułZajęcia w “Akademii życia” w pandemii roatcyjnie
Następny artykułSTOP COVID Lubin zaprosiło na koncert wolności – FOTO

1 KOMENTARZ

  1. Bezmyslni ludzie. Nie ma pandemii? Zapraszam na.moj oddzial. Prpsze to powiedziec moim pacjetpm lezacym pod tlenel lub respiratorem. Zapraszam oczywiscie bez zabezpieczen w postaci masek,kombinezonow itd,po wczesniejszym podpisaniu deklaracji,ze w razie zakazenia nie bedzie korzystac sie z pomocy sluzby zdrowia. Moze byc?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.