Wciąż trwa zbiórka podarunków , które trafią do świątecznych paczek dla dzieci w domach dziecka. Do 10 grudnia można przyłączyć się do zbiórki przywożąc dary do myjni samochodowej przy ulicy Kolejowej, za Biurexem w podwórzu. Można też poprosić organizatorów, by przyjechali i odebrali to, co chcemy dać najmłodszym w placówkach.

Święta Bożego Narodzenia to rokrocznie okazja, by spróbować obdarować podopiecznych z lokalnych domów dziecka. Kibice z Lubina już 11 raz organizują zbiórkę zabawek, słodyczy, ubrań, artykułów szkolnych, które trafią do paczek dla dzieci.

– Zachęcamy do udziału i do pomocy. Robimy to co roku, by choć trochę rozweselić dzieci w domach dziecka. Najpierw pojedziemy do Golanki. Jeśli uda nam się zebrać więcej podarunków, odwiedzimy też inne placówki. Wszystko zależy od naszych darczyńców. Zbiórka trwa do 10 grudnia. Wkrótce będziemy wszystko segregować i pakować. Później we własnym zakresie zawieziemy podarunki do placówek – informuje Mirosław Machniak jeden z organizatorów akcji.

Dary można przywozić do myjni samochodowej w Lubinie przy ulicy Kolejowej, która jest umiejscowiona w podwórzu za sklepem Biurex.

fot. archiwum

Poprzedni artykułBył graff i już nie ma. Kibice zrobili mural, ale go zamalowano – pełen wywiad
Następny artykułJurorzy wybrali 14 najlepszych w XXVIII “Scenie prezentacji młodych”