Kino Muza w Lubinie zaprasza do zakupu biletu na seans filmowy. Choć kina na razie w Polsce musiały zawiesić działalność, to bilet kupiony teraz za niską cenę, bo koszt ulgowego, będzie można wykorzystać, gdy tylko znowu ruszy ta działalność.

Ciężkie czasy dopadły wiele branż w tym rozrywkową i kulturalna. W związku z ostatnimi decyzjami rządu w Polsce całkowicie zamknięto kina. Wcześniej punkty te mogły wykorzystać 25%obłożenia sal kinowych. Teraz nie działają w ogóle. Jak można im pomóc? Kino Muza w Lubinie weszło do grupy 74 kin w całej Polsce, do których można kupić bilet do wykorzystania po odblokowaniu obostrzeń. 

Jak dotąd zakupiono 50 biletów po 17 złotych, czyli  w cenie ulgowych. Później będą je mogli wykorzystać również dorośli bez dopłacania. Do projektu “wspieramy-kina.pl” należą małe placówki, nie multipleksy.

Są kina gdzie biletów sprzedało się kilkaset. Też mamy swoich wiernych widzów i cały czas apelujemy do nich o możliwość wsparcia nas w ten właśnie sposób. Bilet jest bezterminowy i można go wykorzystać kiedy bądź. Kosztuje 17 zł, czyli tyle, ile nasz bilet ulgowy. Nie wnikamy czy bilet kupiła osoba dorosła czy dla dziecka. Taki bilet będzie można wykorzystać na DKF. Mamy też takie sygnały od naszych widzów, że oni kupili takie bilety wiosną, ale bez zamiaru wykorzystania go w przyszłości. Jak mówią, przyjdą kiedyś do kina, kupią nowy bilet i traktują to jako takie realne wsparcie. Może zostawią sobie na pamiątkę – mówi Beata Kurpińska, kierownik kina Muza w Lubinie.

Bilety można zakupić w internecie wpisując wspieramy-kina.pl Firma prowadząca platformę przekazuje je później poszczególnym kinom.

Poprzedni artykułJurorzy wybrali 14 najlepszych w XXVIII “Scenie prezentacji młodych”
Następny artykułPolkowice biją rekord