Fot. Lepsza Ścinawa

Laptopy od stowarzyszenia Lepsza Gmina Ścinawa trafiły do uczniów. Mają pomóc w realizacji nauczania zdalnego.

– Nie każde dziecko ma swobodny dostęp do komputera – mówi Paweł Kowalski, prezes Stowarzyszenia Lepsza Gmina Ścinawa. – I nie każde bez problemów może realizować naukę w trybie zdalnym. Zdecydowaliśmy się w miarę naszych możliwości wspomóc uczniów naszej gminy.

Dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia „LŚ”, dziś kilkoro dzieci właśnie otrzymało laptopy.

Nauka zdalna jest sporym utrudnieniem dla dzieci, a zdaje się być ona jeszcze trudniejsza gdy nie mają one odpowiedniego sprzętu. Dlatego też, ważnym jest aby każdy uczeń miał swobodny dostęp do komputera.

– Wiemy, że uczniów potrzebujących komputera w naszej gminie jest więcej, dlatego też zapraszamy do wsparcia naszej akcji – dodaje prezes Kowalski.

Poprzedni artykułChobienia z nowoczesną oczyszczalnią
Następny artykułBurmistrz nie widzi potrzeby i odmawia wsparcia dla OSP Dziesław…