Konkurs wokalny Scena prezentacji młodych odbędzie się. CK Muza, która organizuje go po raz 28. W tym roku postanowiono poszerzyć grono uczestników, bo udział mogą w nim wziąć artyści w wieku od 14 do 20 lat z całej Polski, a nie jak dotąd tylko z powiatu lubińskiego.

XVIII edycja konkursu „Scena prezentacji młodych” w CK Muza będzie miał miejsce. Uczestnicy w wieku od 14 do 20 lat mogą nadsyłać swoje występy na adres teatr@ckmuza.pl do 15 listopada. Jurorzy wyłonią do finału najlepszych, by 4 grudnia zorganizować występ finałowy.

Jak zapewnia Gabriela Donczew z CK Muza w Lubinie, wszystko odbędzie się z odpowiednimi zasadami reżimu sanitarnego. Młodzi wokalni artyści z całej Polski mogą liczyć na nagrody, wśród których główna to 1000 zł, kolejne zaś 500 i 300.

W związku z tym, że w tym roku nie ma przesłuchań przy publiczności, nie będzie tylko nagrody publiczności przyznawanej za każdym razem. Organizatorzy do udziału zapraszają niezależnie od miejsca zamieszkania. W związku z tym, ze w tym roku swoje występy można przesyłać, udział w wokalnych zmaganiach mogą wziąć mieszkańcy całej Polski.