Zderzenie na drodze 323 do Rynarcic. Mimo reanimacji nie udało się uratować kierowcy toyoty na opolskich tablicach rejestracyjnych.

Do zdarzenia doszło około godziny 10. Toyota corolla jechała od strony Lubina, z naprzeciwka zbliżała się scania z naczepą. Na łuku drogi toyota uderzyła w tył naczepy, następnie samochód obróciło i uderzył w przód jadącego w kierunku Lubina peugeota 208. Kierowca toyoty został uwolniony z samochodu przez świadków zdarzenia. Razem z policjantami ruchu drogowego reanimowali młodego mężczyznę (około 25-30 lat), następnie akcję przejął zespół ratownictwa medycznego z Pogotowia Ratunkowego. Niestety mimo intensywnej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych. Natomiast kierujący peugeotem trafił do szpitala na szczegółowe badania.

Toyota była zarejestrowana w powiece opolskim. Peugot miał tablice powiatu rawickiego, natomiast ciężarowa scania z naczepą jest z Leszna. Droga jest zamknięta. Na skrzyżowaniu DK3 (skrzyżowanie na Rynarcice koło ZG Lubin) z drogą 323 ustawiona jest policyjna blokada. Na miejscu wypadku pracują już policyjni technicy. 

 

Poprzedni artykułRada Nadzorcza KGHM uzupełniona. Wygrał Przemysław Darowski
Następny artykułGórnicy dzieciom z domu dziecka. Zawieźli mnóstwo prezentów – FOTO