Kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą i wjechał w zaparkowany na poboczu samochód. Do zderzenia doszło dzisiaj rano koło ZG Lubin.

Opel vectra na polkowickich numerach jechał w kierunku Lubina. Jego kierowca miał zaplanowaną wizytę u lekarza. Na wysokości Szybu Głównego ZG Lubin auto zjechało z prawego pasa na pobocze i uderzyło w tył zaparkowanego audi A5. 

Kierującego vectrą zespół pogotowia ratunkowego zabrał do szpitala na szczegółowe badania. Obydwa pojazdy zostały uszkodzone. W vectrze wystrzeliły poduszki powietrzne. Uderzone w tył audi, zostało zepchnięte do rowu, gdzie uszkodzony został jeszcze przód pojazdu. Właściciel pozostawionego na poboczu auta został szybko ustalony. Przyjechał rano do pracy w ZG Lubin.

Na miejscu pracowali strażacy z policjantami ruchu drogowego, którzy umieścili poszkodowanego z vectry na noszach. Następnie przejęło go pogotowie ratunkowe. Strażacy odcięli w audi akumulator, który w trakcie uderzenia został rozbity. Obydwa pojazdy odjechały na lawetach.

 

Poprzedni artykułReferendum nieważne – frekwencja była za mała
Następny artykułKto uprzątnie wysypisko śmieci w Kłopotowie?