Informujemy, że rosyjski 28-letni defensywny pomocnik Evgeni Bashkirov będzie kontynuował karierę w naszym klubie. „Baszka” podpisał nowy kontakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku.

Bashkirov trafił do Lubina 26 lutego tego roku. Ze względu na pandemię koronawirusa zdołał wystąpić tylko w trzech spotkaniach PKO Ekstraklasy, ale wszystkie rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Ponadto zaliczył jedną asystę przy trafieniu Sasy Balicia w spotkaniu przeciwko Lechii Gdańsk.

– Bardzo się cieszę, że zostałem w Zagłębiu na kolejne lata. W tym krótkim czasie przekonałem się, że jest do dobry klub dla mojego rozwoju, z ciekawym potencjałem i rozbudowaną infrastrukturą. Myślę, że to był logiczny ruch z mojej strony. Klub bardzo szybko wyszedł z inicjatywą przedłużenia umowy, za co jestem wdzięczny prezesowi, ale i wszystkim ludziom związanym z Zagłębiem Lubin. To był dla mnie jasny sygnał, że tutaj mnie potrzebują i wiążą ze mną przyszłość – dodał tuż po parafowaniu umowy pomocnik “Miedziowych”.

Były reprezentant Rosji do lat 19 podpisał z KGHM Zagłębiem Lubin kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2021/2022.

materiały prasowe zaglebie.com

Poprzedni artykuł“Miedziowi” wrócili do treningów
Następny artykułBorkowski, Sypek, Wierzchowski z nowymi umowami