W nocy z niedzieli na poniedziałek 1/02.03 na ulicy Odrodzenia w Lubinie dachował samochód. Kierujący okazał się pod wpływem alkoholu. Policjantów o zdarzeniu poinformowali mieszkańcy. Nieodpowiedzialny kierowca stanie przed sądem.

Noc z niedzieli na poniedziałek dla mieszkańców bloku przy ulicy Odrodzenia na wysokości gazowni okazała się nietuzinkowa. Około 3:00 lubinian obudził huk, którego sprawca okazał się
28 – letni mieszkaniec Lubina. – Jak ustalili funkcjonariusze, 28 – latek, jadąc pojazdem marki BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, najechał na latarnię drogową oraz znaki drogowe, a następnie jego pojazd wywrócił się na dach. Mężczyzna w wyniku tego zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu 28 – latkowi prawo jazdy. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności – informuje Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie.

fot. lubinianie