(Ścinawa) Policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną, łódź, policjanci i strażacy przeczesują rejony Odry i Zimnicy w poszukiwaniu zaginionej kobiety.

Zaginiona to Krystyna Górna z Lubina, wiek:57 lat, wzrost: 160 cm., średniej budowy ciała. Prawdopodobnie była ubrana była w różowo-kremowy płaszcz, szary sweter, szalik, jeansy koloru ciemnego, buty botki koloru ciemnego, torebkę trzy-kolorową – poinformowała policja. O rozpoczętych wczoraj poszukiwaniach pisaliśmy tutaj.
Kobieta wczoraj wyszła z domu i nie powróciła. Mimo prowadzonych działań nie udało się do tej pory odnaleźć 57- latki. Każdy kto mógł widzieć zaginioną lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją, tel. kont. 76-8406-250, 76-8406-255 lub oficerem dyżurnym KPP Lubin tel. kont. 76-8406-200,76-8406-222.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobiecie coś mogło się stać. Dzwoniła do rodziny. Miała powiedzieć że widzi rzekę po czym połączenie zostało przerwane. Ostatnie logowanie telefonu do sieci miało miejsce w Ścinawie.
Dzisiaj od rana w Ścinawie sprawdzane są brzegi Zimnicy oraz Odry. Strażacy korzystają m.in. z łodzi, a także sonaru którym dysponuje OSP Grębocice, a policja sprawdzała cały teren specjalnie wyposażonym do poszukiwań śmigłowcem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pod uwagę brana jest również próba samobójcza lubinianki. Akcja poszukiwawcza cały czas trwa.

 

Poprzedni artykułŚmigłowcem do szpitala
Następny artykułZmarł ks. Piotr Dębski – rezydent parafii pw. Św. Jana Sarkandra w Lubinie