Poradnia rodzinna im. świętej Joanny Beretty Moli w Lubinie zaprasza lubinian na kolejne bezpłatne warsztaty. Tym razem organizatorzy przygotowali zupełnie nowe zajęcia. W marcu z niecodziennych warsztatów skorzystają dziadkowie. Będą też zajęcia, na których uczestnicy nauczą się jak pokochać siebie. Wszystkie warsztaty są bezpłatne.

 

Poradnia rodzinna im. św. Joanny Beretty Moli zaprasza na nietuzinkowe warsztaty.

– Nie sposób nie zauważyć, że chociaż najważniejszymi wychowawcami dziecka są jego rodzice, to ogromną rolę w kształtowaniu młodego człowieka pełnią jego dziadkowie. Chcemy docenić ich ogromny wkład i nieco wesprzeć ich w ich ważnej misji. Stąd pomysł warsztatów dla dziadków i babć “My i nasze wnuki – jak mądrze wspierać młodych w wychowaniu dzieci”. Dr Beata Bochnia, terapeuta rodziny, prywatnie także babcia i mama poprowadzi zajęcia 27 marca  w piątek,  w godz. 16:00-20:00 w SP 10 w Lubinie. Uczestnicy będą mogli przekonać się, jak ważni są seniorzy dla juniorów i odwrotnie oraz odkryć, że międzypokoleniowe relacje to dla rodziny bogactwo, a nie utrapienie. Warsztaty są bezpłatne, ale jak zawsze obowiązują telefoniczne zapisy – informuje Agata Szymkowiak
dyrektor Poradni.

– Kolejne warsztaty kierujemy do wszystkich dorosłych – to zajęcia “Ukryty skarb – czyli o tym, jak pokochać siebie”. Zdradzę, że to dopiero początek propozycji dla osób, które chcą popracować nad swoim rozwojem, dowiedzieć się czegoś więcej o samych sobie, nauczyć się kochać siebie, by lepiej móc kochać także innych. Takim osobom zaproponujemy dalsze części cyklu. Pracujemy jeszcze nad dograniem formy w jakiej miałyby one się odbywać dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału w pilotażowych zajęciach na ten temat. Poprowadzi je mgr Aneta Rams, terapeuta NEST, specjalista z komunikacji w rodzinie, żona i mama trójki dzieci, w dniu 28 marca, w sobotę,  w godz. 9:00-14:00, również w SP nr 10 w Lubinie. Warsztaty są oczywiście bezpłatne, obowiązują zapisy pod numerem telefonu Poradni – dodaje dyrektor. 

W poradni nieprzerwanie trwają spotkania dla osób uzależnionych.Odbywają się  w każdą środę od 19:00 do 21:00. Na te spotkania nie ma konieczności wcześniejszego zapisywania się.

Z modlitwą

Poprzedni artykułNowe radiowozy dzięki KGHM
Następny artykułWraca temat sygnału GSM i obwodnicy Rynarcic…