Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie zaprasza do udziału w Turnieju Halowej Piłki Nożnej RCS CUP 2020. Ruszyły zapisy , które potrwają do 3 lutego. Można zgłaszać 10 osobowe drużyny, które najpierw powalczą w eliminacjach 8 lutego, by potem rozegrać finał zaplanowany na 16 lutego.

RCS CUP to zawody rozgrywane między drużynami z poszczególnych zakładów pracy naszego miasta – mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza RCS CUP w halowej piłce nożnej. W rozgrywkach udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące stowarzyszenia, firmy i zakłady pracy. Każdy zespół składa się z 10 zawodników, z których jeden jest bramkarzem.

Zapisy do tegorocznej edycji turnieju trwają do 3 lutego 2020.

Turniej odbędzie się w dwóch etapach. Eliminacje, z których wyłonione zostaną najlepsze drużyny zaplanowano na 8 lutego w hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej oraz w hali sportowej przy SP14 przy ulicy Norwida 10. Turniej finałowy odbędzie się 16 lutego w hali przy ulicy Odrodzenia w Lubinie.

inf RCS, fot archiwum