SONY DSC

19 stycznia 2020 na scenie „Muzy” odbędzie się wyjątkowy koncert. Zespół Alcoholica Polish Metallica Tribute Band zagra z orkiestrą smyczkową Orchestra Mixtura pod dyrekcja Pauliny Rogowskiej- Serwy. Bilety są  do nabycia.

Zespół Alcoholica przyjedzie do Lubina z Górnego Śląska, natomiast Orchestra Mixtura z Poznania.

– To jedyny taki projekt w Europie Środkowej. Ideą przyświecającą muzykom M&A jest podziw dla wyjątkowego albumu „S&M” ,płyty koncertowej Metalliki, nagranej w 1999 z orkiestrą symfoniczną z San Francisco pod batutą Michaela Kamena. M&A kontynuują dzieło legendy heavy metalu – aranżację utworów metalowych z towarzyszeniem orkiestry. Jak zaskakujące i niesamowite jest to brzmienie przekonaliśmy się podczas koncertu w 2016 . Po czterech latach muzycy ponownie zagrają w „Muzie” – informuje Krystyna Huzarewicz z CK Muza.

Video z koncertu w 2016 można obejrzeć pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=E0yXmIUj9NI&fbclid=IwAR2gvUsf0SsLfBCXI3-smorGxBrJSCwxaCtNRoc047DYB8zcJgZqwGCLt_c

Na tegorocznym koncercie widzowie usłyszą również autorskie utwory tej grupy. Bilety można już kupować. Koszt wejściówki to 80 zł. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 19 stycznia 2020 w niedzielę. Zaplanowano go na 70 minut plus bisy.

fot. archiwum Janusz Mróz

Poprzedni artykułOkradziono Cię? Może to Twoje? – policja publikuje zdjęcia – FOTO
Następny artykułUkradli sprzęt na ponad 500 tys. zł. Już siedzą