Uwaga kierowcy – awaria szlabanu na Legnickiej. Wjazd do miasta i wyjazd był  niemożliwy. Jak informuje Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie, policja skierowała już patrol na miejsce w celu zapewnia bezpieczeństwa i kierowania ruchem wahadłowo. Powstały poważne utrudnienia w ruchu.

Awaria nowego szlabanu na ulicy Legnickiej w Lubinie sparaliżowała ruch. Przypomnijmy na tory wrócił już transport kolejowy więc próby pokonania szlabanu mimo jego zamknięcia, są bardzo niebezpieczne. 

Jak wynika z informacji uzyskanych od lubińskiej policji. Kolej wysyła na miejsce serwis, by ustalić przyczyny awarii i ją usunąć. 

Blokada szlabanu sprawiła, że ruch drogowy na ulicy Legnickiej w stronę Legnicy i z powrotem został sparaliżowany w kilka minut. Kierowcom zalecamy objazdy mimo, że na miejscu są już policjanci i kierują ruchem wahadłowo. 

Ci, którzy kierują się do Chróstnika lub do Legnicy powinni wjechać na drogę S3 od węzła 46 od strony Starego Lubina. Wjazd do Lubina jest również możliwy od tej strony.

Ci, którzy jednak zapuścili się w kierunku Legnickiej, jadąc do Lubina zanim na miejscu pojawił się patrol policji,  decydowali się na pokonanie fragmentu drogi “pod prąd”, by wjechać obok salonu Toyoty i dostać się do Lubina od ulicy Przemysłowej.

Zalecamy szczególną ostrożność. 

 

Poprzedni artykułAmbasador Polski w KGHM
Następny artykułPeBeKa odznaczyła załogę – pierwsza Akademia Barbórkowa w regionie – FOTO