CK Muza w Lubinie i Lubiński Klub Fantastyki “Ostatnie Przymierze” zapraszają na niedzielę z grami planszowymi. To kolejna okazja dla miłośników tej rozrywki na spotkanie, wymianę doświadczeń i wspólne potyczki na planszach.

10 listopada w niedzielę, w godzinach od 12:00 do 19:00 w Centrum Kultury MUZA w Lubinie będzie miał miejsce dzień z planszówkami.

– Będzie można zagrać w ponad 100 nowoczesnych gier planszowych. Do dyspozycji będą różnorodne gry, od szybkich i prostych po takie, które wymagają wielu godzin rozgrywki. Zapraszamy do wspólnego grania. Można zagrać rodzinnie, z przyjaciółmi i znajomymi lub po prostu przyjść i dołączyć do gry. Członkowie Lubińskiego Klubu Fantastyki wytłumaczą wszelkie zasady i pomogą wybrać odpowiednie gry. W ciągu dnia odbędą się również turnieje z nagrodami – informuje Krystyna Huzarewicz z CK Muza w Lubinie.

Planszówki rozgoszczą się sali błękitnej na pierwszym piętrze. Udział w imprezie jest bezpłatny. Współorganizatorami wydarzenia są: Lubiński Klub Fantastyki “Ostatnie Przymierze” i CK Muza.

fot. archiwum