KGHM Polska Miedź S.A. rozpoczyna kolejną edycję projektu prozdrowotnego Eko – Zdrowie. W ramach sportowych, bezpłatnych atrakcji można wziąć udział w zajęciach nordic walking. Pod okiem instruktorów uczestnicy projektu będą uczyć się prawidłowego chodzenia z kijkami.

Od października do grudnia będą trwały zajęcia z zakresu nordic walking, jakie w Zagłębiu Miedziowym po raz kolejny w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzi spółka KGHM Polska Miedź S.A.

– Osoby, które ukończyły 35 lat mogą uczestniczyć w zajęciach nordic walking. Udział w programie jest bezpłatny. Zajęcia nordic walking prowadzone będą w czterech miastach Zagłębia Miedziowego: Chocianowie, Głogowie, Legnicy i Lubinie w miesiącach październik – grudzień br. W każdym ze wspomnianych miast utworzone zostaną maksymalnie 30-osobowe grupy uczestników, którzy technik marszu z kijami będą uczyć się z doświadczonymi instruktorami z nordic walking. Ponadto w ramach zajęć, każda z grup weźmie udział w wykładach: „Zdrowa dieta to nie wszystko – wpływ kosmetyków na nasze zdrowie” oraz „Wpływ nordic walking na wydłużenie naszego życia” – informuje KGHM.

Informacje i zapisy na nordic walking: są możliwe za pośrednictwem strony www.psnw.pl lub pod nr tel. 668 005 085. Zapisy trwają od 24 września do 4 października. 

Poprzedni artykułKontrola prędkości – prawo jazdy zatrzymane
Następny artykuł80. rocznica powstania Podziemnego Państwa Polskiego – FOTO