Lubinianie musza uzbroić się w  cierpliwość, jeśli mowa o ulicy Jana Pawła II. W środę 17 lipca rusza remont fragmentu tej drogi. Nie będzie możliwości przejazdu w stronę Ustronia. Ruch będzie odbywał się tylko w kierunku Bolesławieckiej.

 

Od dnia 17 lipca 2019  w związku z przebudową odcinka ul. Jana Pawła II, na odcinku od ul. Bolesławieckiej do ul. Wierzbowej wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu drogowego ograniczająca ruch pojazdów i pieszych.

– Na w/w odcinku możliwy będzie wyłącznie ruch jednokierunkowy od ul. Wierzbowej do Bolesławieckiej. Zmianie ulegnie lokalizacja przystanków autobusowych oraz tras linii przebiegających przez ten odcinek ulicy. Informacje o zmianach wywieszone zostały na przystankach autobusowych. Prosimy stosować się do znaków drogowych i nowej organizacji ruchu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i w miarę możliwości wybieranie innych tras przejazdów omijających miejsce prowadzenia robót. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych oraz do korzystania z wyznaczonych objazdów – informuje Marcelina Falkiewicz, rzecznik prasowy prezydenta Lubina.