Ruszył przetarg na wykonanie prawie 50 miejsc parkingowych na osiedlu Ustronie IV w Lubinie. Jeszcze w tym roku więcej miejsca na pojazdy będą mieli mieszkańcy Tuwima, Konopnickiej i Kamiennej.

Lada chwila okaże się ile pieniędzy z budżetu zostanie przekazanych na budowę nowych miejsc parkingowych na osiedlu Ustronie IV w Lubinie. Trwa przetarg.

Miejsca parkingowe w naszym mieście są na wagę złota. Wykorzystujemy każdą racjonalną możliwość, aby tych miejsc było coraz więcej. W rodzinach są po dwa, trzy samochody, co widać najbardziej na osiedlach, a miasto nie jest z gumy, mimo to urzędnicy starają się, by życie mieszkańców Lubina była coraz wygodniejsze. Tym razem miejsca parkingowe powstaną przy Kamiennej na odcinku od Tuwima do Fredry. Będzie to 30 miejsc. Na Konopnickiej pomiędzy Reymonta a Fredry powstanie 18 miejsc a na Tuwima 10 – informuje Marcelina Falkiewicz. 

Miejsca postojowe powstaną jeszcze w tym roku. 

 

2 KOMENTARZE

  1. w końcu , bo faktycznie nie ma gdzie parkować a w szczególności na Konopnickiej ,a z drugiej strony sami mieszkańcy nie rzadko parkują zajmując nawet nie raz trzy miejsca ……

Comments are closed.