Świadectwa w dłoniach, wakacje ruszyły. W SP 9 w Lubinie podczas akademii było sporo wzruszeń. Po 8 latach nauki ze szkołą żegnali się ósmoklasiści. Były gratulacje, podziękowania i uściski.

Wyczekiwany przez dziesięć miesięcy moment nadszedł – koniec roku szkolnego i wakacje. We wszystkich szkołach podstawowych w Lubinie żegnano dzieci i życzono im bezpiecznych i radosnych wakacji.

– Był to rok szczególny i wyjątkowy, ale zawsze przy pracy z dziećmi każdy rok jest nietuzinkowy. Wszystkie zadania, które stoją przed nauczycielami i rodzicami wypełniamy wspólnie i z tego ogromnie się cieszymy. Dziś naukę w szkole kończą ósme klasy. Przed nimi etap edukacji w szkole średniej. Życzę im wszystkiego dobrego, by zdobywali mądrość i wiedzę , nabierali wiatru w żagle i spełniali swoje marzenia – mówiła Elżbieta Sikora, dyrektor SP 9 w Lubinie.

W SP 9 rok szkolny zakończył się dla prawie 600 uczniów. Od września szkole przybędą cztery klasy pierwsze. Wówczas w szkolnych murach znajdzie się blisko 620 uczniów. 

Poprzedni artykułHelikopter w polu – FOTO i VIDEO
Następny artykułKto skończy S3? Zbierają oferty od nowych wykonawców