To nie są tylko warsztaty taneczno – muzyczne. To okazja do integracji i przeżycia przygody życia – mówią ci, którzy dotąd brali w nich udział. Będzie to już 11. odsłona projektu The Young Americans w Lubinie. Zapisy  ruszyły.

 

XI już  spotkania z The Young Americans w Lubinie będzie miało miejsce 7-9 czerwca. Zapisywać się można osobiście lub telefonicznie w sekretariacie I LO pod numerem 76 746 06 – 70. Warsztaty odbędę się w dniach 7 – 9 czerwca. Rok temu z okazji jubileuszu uczestnicy nie musieli płacić, tym razem koszt udziału to  220 zł.

– Zbieramy również listę chętnych do goszczenia członków Young Americans.  Można zaprosić 1, 2 lub więcej osób. Zgłoszenia na HOST FAMILY powinno kierować do p. Joanny Marciniszyn za pośrednictwem Facebooka  lub w I LO – informują organizatorzy. 

Rok temu w lubińskiej odsłonie show wzięło udział 300 młodych ludzi. Jak podkreślał wówczas obecny w Lubinie manager projektu na Europę projekt to nie tylko muzyczne zajęcia, to okazja dla młodych ludzi, by nabrać pewności siebie, pozbyć się strachu i stresu przed obcowaniem z innymi ludźmi, ale przede wszystkim odkryć siebie.

– W grupie jest atmosfera pracy budująca i sprawiająca, że młodzi ludzie chętnie sobie zaufają, gdy wiedzą, że gdy przychodzą do programu, w którym robią rzeczy, do których nikt ich nie zmusza, ale które chcą robić. To nie jest tak, że grają od pierwszej sekundy. U nas chodzi o coś innego. Chcemy młodych ludzi zaprosić do aktywnego udziału, przełamania granic, by próbowali nowości, które będą ich naturalnie fascynowały, że to coś, czego nie robią ciągle, coś niepowtarzalnego, że to nowe dobre doświadczenie – mówił Michael Heib, manager europejskiego projektu.

Do udziału w projekcie może zgłosić się uczeń każdej szkoły. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę