Rozpoczęcie sezonu 2k19 Low Silesia to okazja, by z bliska obejrzeć niesamowicie zmodyfikowane pojazdy. Będą prezentacje, pokazy driftu i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się 27 kwietnia w starej hali Jeronimo, niegdyś fabryce domów jest Klub Low Silesia.

 

Będzie to głównie początek sezonu dla posiadaczy aut tuningowych. Jak mówią organizatorzy,samochody seryjne  też są mile widziane. – Dla najmłodszych zadbaliśmy o dmuchańce i animacje. Postaraliśmy się o dostęp do gastronomii. Naszym partnerem jest firma Lubinpex – mówi organizator z klubu Low Silesia. 

Niecodzienna okazja, by zawiesić oko na niecodziennych pojazdach będzie w starej hali Jeronimo, znanej przez starszych lubinian jako fabryka domów przy ulicy M. Skłodowskiej – Curie.  Wydarzenie zaplanowano na sobotę 27 kwietnia. Wjazd będzie możliwy od strony stadionu.

–   Będzie auto do driftu i takie do pomalowania dla dzieci farbkami. Najmłodsi znajdą tam też kącik animacyjny. Dla uczestników przygotowaliśmy kilka konkursów. Będzie można przyjrzeć się jeździe w kontrolowanym poślizgu i przeżyć ją jako pasażer po wniesieniu opłaty 20 złotych.  To integracja dla wszystkich ludzi z okolic. Wielu szykuje auta przez całą zimę, by na takich spotkaniach je pokazać. Ci, którzy takich samochodów nie mają będą mieli okazje je pooglądać i porozmawiać z właścicielami. To moment, w którym można zobaczyć, że auta tuningowane to nie są pojazdy niebezpieczne i głośno chodzące. To samochody dopieszczane a ich właściciele to nie są bandyci – mówił pół żartem pół serio organizator . 

Początek wydarzenia to godzina 11:00. Imprezę zaplanowano do godziny 21:00.

fot. Low Silesia

 

Poprzedni artykułFuria zmierzy się z Miszczenko już w maju
Następny artykułWjechał w pojazd uprzywilejowany. Dwie osoby w szpitalu