Kolejny raz w Niemstowie doszło do zdarzenia na drodze DK36. Na 10,65 km drogi tuż po godzinie 10:00 kierujący pojazdem dachował i zatrzymał się na polu. Kierowcę Lincolna pogotowie zabrało na badania na SOR.

To już kolejne zdarzenie w tej okolicy w tym roku. Ostatnie miało miejsce trzy dni temu, w którym pijany kierowca spowodował wypadek w którym zostały poszkodowane zostały trzy osoby.

Tym razem kierowca, mieszkaniec powiatu legnickiego, jechał sam w stronę Wrocławia. Na prostym odcinku drogi, wyjeżdżając z miejscowości Niemstów, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i hamując uderzył w rów melioracyjny zatrzymując się na dachu na polu, uszkadzając przy okazji korę przydrożnego drzewa.

Poszkodowanego pogotowie zabrało na badania do lubińskiego szpitala. Na miejscu pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza z lubińskiej komendy, którzy ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Niewykluczone, że na przeciwnym pasie mogło dojść do wyprzedzania się pojazdów i kierujący Lincolnem chcąc uniknąć czołowego zderzenia skręcił kierownicą w prawo.

Więcej zdjęć na DLU24.pl

Poprzedni artykułKładka wali się, została zamknięta
Następny artykułKładka zawaliła się, droga zamknięta

2 KOMENTARZE

  1. Witam. Jechałem tam i ten gość mnie wyprzedził w miejscowości Osiek na podwójnej linii ciągłej , jak by jechał przepisowo nic by nie było , droga była cała mokra nie dostosował prędkości do warunków. Zabrać prawko i mandat 5tys.

  2. Dodatkowo obligatoryjnie. Utrata zniżek 100% do momentu spłaty wartości wzgledem spowodowanych szkód i ich wartości.
    Jeżeli chce dalej korzystać z dróg, nakaz instalacji specjalnego rejestratora tak by rejestrował przebieg korzystania z samochodu .
    Za brak rejestratora odpowiednia dotkliwa kara.
    Dodatkowe zniżki AC-OC dla zgłaszających zachowanie piratów drogowych.

Comments are closed.