Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godziny 20 na osiedlu Zalesie. Na skrzyżowaniu ulic Poleskiej, Stanisławowskiej i Zwierzyckiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Poszkodowane zostały 3 osoby.

Kierujący audi jechał ulicą Zwierzyckiego od ulicy Piłsudskiego. Zaraz za łukiem drogi z drogi podporządkowanej wyjeżdżała toyota. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa doszło do zderzenia tych dwóch pojazdów. Siła uderzenia była na tyle duża, że z toyoty odleciał zderzak i został uszkodzony przód auta, natomiast w audi doszło do uszkodzenia lewego błotnika u rozszczelnienia przewożonej farby, która rozlała się wewnątrz pojazdu.

Kierowcę i pasażera auta wyjeżdżającego z ulicy Sanisławowskiej oraz pasażera samochodu jadącego ulicą Zwierzyckiego pogotowie zabrało do szpitala na badania.

Na miejscu są policyjni technicy, którzy wyjaśniają przyczyny zdarzenia. Od obrażeń poszkodowanych będzie zależało, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja lub wypadek. Droga w jednym kierunku jest zablokowana. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę