HDK Serce Górnika przy ZG Lubin zachęca do udziału w zbiórce krwi tym razem dedykowanej dla dzieci z  Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.  To placówka, z którą górnicy – krwiodawcy współpracują na co dzień wspierając dzieci. 

 

To pierwsza w tym roku zbiórka krwi przygotowana w RCKiK w Lubinie przy Bema przez Klub Honorowych Dawców Krwi Serce Górnika działający przy ZG Lubin. Litry życiodajnego płynu trafią do dzieci z Centrum Onkologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Do udziału zaprasza Zbigniew Młotek, prezes HDK Serce Górnika.

Przygotowaliśmy drobne upominki dla wszystkich krwiodawców, którzy oddadzą krew od 11 do 18 lutego. W Walentynki na wszystkich czekają dodatkowe atrakcje i niespodzianki – informuje Zbigniew Młotek. 

Akcję wspiera nie tylko KGHM i spółki z grupy kapitałowej, ale też prezydent i premier RP oraz Ministrowie, którzy przekazali upominki dla honorowych dawców. 

Przypominamy, że punkt RCKiK jest czynny codziennie od godziny 7.00. W poniedziałki krew można oddawać do 16:00, w piątki do 16:30 zaś wtorki, środy i czwartki do 10:45. 

Poprzedni artykuł30 osób na kolejnym biegu parkrun – FOTO
Następny artykułPodróż na drugi koniec świata