W najbliższy weekend w hali RCS w Lubinie będzie można podziwiać psy z całego kontynentu. Na Międzynarodową wystawę psów przyjadą czworonogi z kilkunastu krajów. Będzie ich prawie 2400. Organizatorem wydarzenia jest Związek Kynologiczny oddział w Legnicy. 

 

6. Międzynarodowa Wystawa Psów przygotowana przez Związek Kynologiczny oddział w Legnicy przyciągnie w tym roku setki czworonogów. Na podziwianie blisko 2400 psów organizator zaprasza do hali przy Odrodzenia w Lubinie.

– To już szósta wystawa, którą organizujemy.  W tym roku rekordowa liczba psów. Będzie o 500 psów więcej niż rok temu. Dlatego impreza potrwa dłużej, bo aż trzy dni – mówi Beata Kujawska, przewodnicząca legnickiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce.

Wydarzenie rozpocznie się 18 stycznia o godzinie 14:00 i potrwa do niedzieli. Po godzinie 15:00 organizatorzy zaplanowali finały, na których będzie można podziwiać te wyróżniające się psiaki. Czworonogi będą oceniane przez wprawne oko sędziów również z całej Europy. 

Wstęp na imprezę jest biletowany. Wejściówka dla dorosłych to koszt 10 zł, bilet ulgowy 5 zł, a dzieci do 7 roku życia nie płacą za wejście. 

Poprzedni artykułCo dzieje się na S3 Lubin – Polkowice?
Następny artykułNajlepszy w Polsce rezonans jest w MCZ w Lubinie – FOTO