Lubinianin, MuzykoManiek Mariusz Tryniszewski zachęca wszystkich do zapoznania się z kolejnym, trzecim już klipem do projektu MuzykoManiek & Friends. Teledysk był kręcony w kilku miejscach w Legnicy, a także w Hiszpanii. Kawałek nosi tytuł „Magness” i mówi o sile kobiecej natury. Teledysk pojawi się na You Tube w środę 3 października. Nie przegapcie. 

 

MuzykoManiek & Friends “Magness” to trzeci oficjalny klip do projektu MuzykoManiek & Friends. Tym razem Maniek wspólnie z utalentowaną ekipą; Karoliną Maderą, Olą Dąbrowską i Łukaszem Szymańskim wyprodukowali klip do piosenki “Magness”.

W nagraniach udział wzięli; MuzykoManiek: muzyka, vocal, tekst, reżyseria, montaż, Karolina Madera: wideo, kamerowanie, zdjęcia, montaż, Ola Dąbrowska: aktorka, tancerka.

Utwór nagrali i mixowali; Tomasz Nemochód (Tamp) , Tomasz “Biały” Białoń: nagranie ścieżek, nagranie i gra na perkusji, Łukasz Szymański; zdjęcia w Calpe . – Dziękujemy za wsparcie i pomoc – podkreśla Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski.

Klip powstawał w kilku miejscach w Legnicy i w malowniczej miejscowości Calpe w Hiszpanii. Obraz opowiada o kobiecie, która swoim wyglądem, zachowaniem, urodą czaruje facetów. Jest to w pewnym sensie piosenka napisana dla wszystkich kobiet, które są silne, zdecydowane, wiedzą czego chcą od życia i potrafią swoim wdziękiem oczarować każdego faceta. Sam tekst jest wymowny i wsłuchując się dokładnie w jego treść, można odczytać kilku porównań, kilka prawd oczywistych, takich jak np. to, że w sumie każdy facet na widok pięknej i silnej kobiety jest w stanie zrobić wszystko – mówi Mariusz Tryniszewski.

Poprzedni artykułUczą czym jest cukrzyca. Badają dzieci. Słodka Julka pędzi dalej – FOTO
Następny artykułEKO – Zdrowie od KGHM, czyli dzieci pływają