Górnicy ZZPPM O/ ZG Rudna poszli do wojska, czyli piknik  rodzinny w Ogrodzisku 2018. Mnóstwo śmiechu, zabawy, ruchu, smacznego jedzenia, integracji i miło spędzonego czasu – mówiąc krótko świetna zabawa dla członków ZZPPM O/ZG Rudna i ich rodzin. 

 

Piknik rodzinny w Ogrodzisku w Gminie Chocianów powiatu polkowickiego zgromadził około 600 osób związanych z ZZPPM O/ZG Rudna. To już tradycja, że pod koniec wakacji spotykają się całe rodziny, by w określonym klimacie bawić się i spędzić czas. – Przede wszystkim  chcemy spędzić czas aktywnie. Mamy bardzo dużo konkurencji. Mamy dużo nagród, które dzieci potem wylosują. We wszystkich miejscach, gdzie coś się dzieje, czyli jazda konna, tor przeszkód, paintball, skoki na bungee jest frekwencja. Rodzina, dzieci, związek – tworzymy wszyscy jedną wielką rodzinę.  Wszyscy wspólnie pokonują konkurencje.  Dziś jesteśmy ustawieni na zabawę rodzinną i aktywną –  mówił Leszek Hajdacki, przewodniczący ZZPPM O/ZG Rudna.

Najmłodsi dostali zielone książeczki, w  których zbierali  pieczątki za pokonane konkurencje i zawody. Potem książeczki brały udział w  losowaniu cennych nagród ufundowanych przez związek. 

Panowie na samym początku imprezy mieli niecodzienną okazję pójścia  w szeregu żołnierskim. Marsz z żołnierskim śpiewem na ustach niektórym przypomniał czasy armii, innym dał poczuć smak bycia w wojsku, w którym nie mieli okazji być. 

Poprzedni artykułSzósta edycja Letniego Biegu Piastów.
Następny artykułBędą badać dzieci i edukować pod kątem cukrzycy