27 – letni lubinianin jest poszukiwany przez policję. Na Ireneusza Puszkaruka prokuratura wydała  list gończy. 

 

Poszukiwany przez policję 27 – latek doczekał się listu gończego. Oficer prasowy KPP w Lubinie Sylwia Serafin w informacji prasowej pisze: Wydział kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzi poszukiwania IRENEUSZA PUSZKARUK, lat 27, zamieszkały w Lubinie. Każda osoba, która posiada informacje o aktualnym miejscu pobytu ww. mężczyzny proszona jest o kontakt z najbliższą jednostką policji, bądź kontakt telefoniczny pod nr 997 lub 112.

Komenda Powiatowa Policji w Lubinie prowadzi poszukiwania Ireneusza Puszkaruka, lat 27, zamieszkały w Lubinie. Poszukiwania prowadzone są na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Lubinie.

RYSOPIS:

Wzrost 171-175 cm, szczupły, waga około 85 kg, ogolony na łyso, twarz owalna, cera blada, uzębienie pełne. Posiada tatuaże na lewym i prawym przedramieniu, a także na twarzy w okolicy oczu.

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje o aktualnym miejscu pobytu ww. mężczyzny proszona jest o kontakt z najbliższą jednostką policji, bądź kontakt telefoniczny pod nr 997 lub 112.

 

Poprzedni artykułPijani kierowcy zatrzymani
Następny artykułLubinExtra! nr 170